معرفی شرکت

درباره ما

معرفی شرکت

  • در تاریخ 78/09/28  به صورت رسمی به نام آرمان جاوید سلمان با زمینه ی فعالیت تهیه و تولید تجهیزات پزشکی در اداره ثبت شرکت ها به شماره ی 35668 به ثبت رسید.
  • این شرکت  از سال 82 تحت عنوان (تجهیزات پزشکی سلمان) فعالیت خود را  با ساخت محصولاتی جزیی چون ویلچر، پایه سرم دیواری و ستونی، ساکشن و... عمدتا با هدف تولید صندلی تخت خوابشوی همراه بیمار آغاز نمود.
  • آرمان جاوید سلمان  از آن  زمان  تا  سال جاری به صورت تخصصی تر کیفیت صندلی تخت خوابشوی خود را افزایش داده و محصول خود را به بیش ازهشتاد بیمارستان در اکثر نقاط  کشور به فروش رسانده است.
  • در سال 91، سال حمایت از کار و سرمایه ی ایرانی، آرمان جاوید سلمان پس از طی مراحل مختلف طراحی و تولید موفق به ساخت برانکارد ریکاوری و اورژانس گردید. آرمان جاوید سلمان مفتخر است که در ساخت محصول خود ازقطعات ساخت داخل استفاده نموده  و با اطمینان کامل برای کلیه ی محصولات خود  دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.
  • اهمیت به آسایش مصرف کنندگان و لبخند رضایت مندانه آنان که از کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب  ناشی می‌شود، از بدو تاسیس تاکنون هدفی  ارزشمند و سرلوحه فعالیت های این شرکت  بوده است.

به امید آینده ای روشن در پهنه ی ایران زمین

 

چرا آرمان جاوید سلمان؟!

1-  آرمان جاوید سلمان، برای راحتی و آسایش همراه بیمار، عیادت کننده و خود بیمار ارزش قائل است.

2-  آرمان جاوید سلمان، در صدد توسعه و به روز نمودن محصولات خویش است.

3-  آرمان جاوید سلمان ،حضوری فعال و همیشگی در نمایشگاه های تجهیزات پزشکی و بیمارستانی کشوردارد.

4- آرمان جاوید سلمان، ارسال محصول به بیش از شصت   بیمارستان و مرکز درمانی را در کارنامه ی خویش دارد.

5-  آرمان جاوید سلمان، امکان ارسال محصول را به سراسر کشور، برای مقایسه ی کیفیت فراهم آورده است.(پیش از خرید توسط مشتریان)

6-  آرمان جاوید سلمان، به دلیل اطمینان از کیفیت محصول خود، شرایط استفاده از 10 سال خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

 

سخن مدیرعامل

با سلام و درود فراوان
با پیشرفت و توسعه روز افزون علوم در جهان امروز و به ویژه رشد و پیشرفت سریع تکنولوژی در تمامی حوزه ها از جمله علم پزشکی و طب و احساس نیاز تصاعدی به ایجاد امکانات و خدمات گسترده در این عرصه، بر آن شدیم که با یاری همکاران، گامی هر چند کوچک در جهت خدمت به قشر بیمار جامعه برداریم  و در عرصه ی پهناور تجهیزات بیمارستانی پا نهیم. امید که جامعه ای مملو از آرامش و سلامت داشته باشیم.
اکبر سلمانیان - مدیر عامل آرمان جاوید سلمان

 

گواهینامه ها

1
2
4
3
5